Гарантія на велосипеди та туристичні товари в вело магазині ВелоЛіга 

Обмін і повернення товару. Гарантійні зобов'язання.

Гарантія

Всі товари в нашому магазині забезпечені гарантією. Терміни гарантії можуть відрізнятися в залежності від виробника товару.

Для забезпечення гарантії ви можете звернутися до нас, написавши листа на нашу електронну адресу, або до представника виробника. Для підтвердження гарантійного випадку потрібно описати проблему і надати фото. 

Вам не обов'язково мати чек, якщо ви є зареєстрованим користувачем у нас на сайті та робили покупку через особистий кабінет.
Способами забезпечення гарантії є: обмін товару або гарантійний ремонт. Рішення про спосіб забезпечення гарантії приймається представником виробника товарів в Україні.

Повернення товару без спеціальних підстав

Ми обміняємо товар або повернемо вам гроші протягом 14 днів з моменту покупки, якщо ви просто вирішили, що товар вам не підходить з якихось причин.

При цьому повинні бути збережені товарні властивості: 

  • наявність бирок; 
  • товар не має слідів використання; 
  • цілісність спеціальної упаковки і т. д.

Для повернення або обміну товару, придбаного в інтернет магазині, вам потрібно написати листа на адресу gubaleonid71@gmail.com, і ми узгодимо деталі повернення.

У разі повернення товару, ми повернемо вам сплачені за нього гроші на реквізити, вказані вами ,не пізніше 7 робочих днів з моменту отримання нами товару.

 

УВАГА! На гарантійне обслуговування приймаються товари тільки в чистому і охайному вигляді, крім товарів, віднесених Кабінетом Міністрів у список тих, які поверненню не підлягають.

Перелік товарів, що не підлягають обміну (поверненню):

  • перо-пухові вироби;
  • рукавички;
  • білизна натільна;
  • панчішно-шкарпеткові вироби.