Тим, хто рухається вперед

"Коли я бачу дорослого на велосипеді, я спокійний за людство". ©Герберт Уеллс

Кожна людина має свою віддушину – захоплення для душі, що рятує від сірих буднів; щось таке, що, крім радості та натхнення, наповнює життя новим змістом, новими цілями.
Для колективу «ВелоЛіги» та наших однодумців одним із способів розбавити рутину райдужними краєвидами та сонячними враженнями став велотуризм. З його допомогою ми не тільки ведемо активний та здоровий спосіб життя, заводимо нових друзів та перевіряємо власні внутрішні резерви на витривалість,
але й з гордістю представляємо Україну загалом, та Вінницю зокрема, на міжнародних велозльотах.
Наш досвід подорожей до Європи показав, що українських велосипедистів світова велогромадськість приймає зі щирою теплотою та повагою.
Саме там, перебуваючи за тисячі кілометрів від батьківщини, ми як ніколи гостро відчували приналежність до своєї країни, до свого народу. І тоді негайно з'являлося бажання якнайшвидше повернутися, щоб перенести отриманий від європейських велосипедистів багатий і корисний досвід на український благодатний ґрунт.
Нам пощастило, що робота, яку ми робимо, не тільки перебуває у суміжній площині з основним захопленням, а й приносить стільки ж насолоди. Тому ми щодня робимо все, щоб допомогти іншим відкрити першу або перевернути чергову сторінку яскравого і захоплюючого веложитті. Для вирішення цього завдання у нас є широкий асортимент велотоварів та вагомий багаж знань у даній області, який колектив «ВелоЛіги» накопичив за двадцять років успішного функціонування.
У цьому каталозі ми хочемо поділитися з велосипедистами нашим практичним та теоретичним досвідом, емоціями від подорожей та змагань, а також інформацією про товари та бренди, які ми офіційно представляємо та цінуємо за їхню відмінну якість.
Незалежно від того, наскільки близькі ваші стосунки з велосипедом, чи вважаєте ви себе недосвідченим велолюбителем, досвідченим райдером чи спортсменом – у магазині «ВелоЛіга» ваше велосипедне життя допоможуть зробити впевненішим, комфортнішим та приємнішим. А цей каталог ми створили, щоб не тільки полегшити вам процес вибору велодеталі, аксесуара або байка, але й стати зрозумілішими і ближчими до кожного.