Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

CatEye

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Cateye (яп. 株式会社キャットアイ) — компанія, яка була заснована в 1954 році в Осаці, Японія. Займається виробництвом велокомп'ютерів, велоліхтарів і відбивачів для велосипедів. Є одним із лідерів і новаторів на ринку велоаксесуарів.

У 1964 році компанія розробила перші миготливі лампи для велосипедів. Також, найперший світлодіодний велоліхтар був розроблений саме CatEye в 2001 році.

У 1981 був випущений перший велокомп'ютер CatEye. Компанія була серед перших, що впровадила в велокомп'ютери функцію альтиметра, датчики серцевого ритму і частоти педалювання (каденсу). Компанія є світовим лідером в технологіях виробництва лінз і відбивачів.

З головного офісу в Осаці, CatEye керує двома фабриками в Японії і однією в Китаї і є схваленим виробником Міжнародної організації по стандартизації (ISO). CatEye постійно вдосконалює технології з урахуванням усіх екологічних вимог і продовжує оновлювати лінійку велосипедної електроніки, забезпечуючи безпеку і комфорт при їзді на велосипеді. Технології виробництва CatEye перевищують високі державні стандарти, прийняті в США (CPSC), Великій Британії (BS), Європі (ЕСЕ) і Японії (JIS).

Компанія CATEYE була сертифікована ISO 9001 standard — 29 липня 1999 року і ISO 13485:2003 — 27 листопада 2006 року.

Розгорнути
  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
Вгору